Originálne náramky – tieto sa nosia práve teraz!

Originálne náramky – tieto sa nosia práve teraz!

Aktuálne trendy sú jasné.  Ak si ešte nestihol zaregistrovať, aké fashion doplnky sa nosia túto sezónu, nasledujúce tipy ti ukážu, čo je IN.

Minimalistické retiazky

Potešíme predovšetkým klasikov. Na módnej scéne sa objavili tenučké retiazky zo striebra, či zlata. Jemnučké náramky so srdiečkami a prírodnými motívmi, ale i retiazky na krk, najlepšie hneď niekoľko naraz vo viacerých vrstvách a dĺžkach.   

     

                          

Priehľadné šperky

Ak chceš na leto skutočný glamour style, vyzdob sa náramkami z korálikov, ktoré sú priehľadné! Nosí sa krištáľ, ale i plastické šperky. Viacero módnych domov ukázalo, že i toto je jeden z najnovších trendov nielen v oblečení ale i v šperkoch.

 

Letné farby

Šťavnatý melón, exotický pomaranč, či svieže maliny.  Prečo ich nemať rovno na ruke? S náramkami v ovocných farbách bude mať leto skutočnú šťavu. Vyskúšajte napríklad color blocking – kombinovať nekombinovateľné, napríklad fialovú a oranžovú, ktorá doslova bije do očí.

 

 

Raw kamene

Romantické náramky a náhrdelníky nesmú chýbať. Najlepšie ak sú vyrobené z raw kameňa. Na krku vám teda bude visieť ruženín,  alebo ametyst v jeho prirodzenej podobe.

Perly

A nie hocijaké! Tento rok si dáš na ruku náramok z nepravidelných perál. Rôzne tvary ale i farby vytvárajú nový módny doplnok nielen ku klasickým malým čiernym.

 

 

Obrovské kamene

Dámy, ak chcete potešiť vašu mužskú polovičku, doprajte mu riadny šuter. Pokojne si veľký kameňový náramok môžu muži „obliecť“  k obleku, či ležérnemu letnému saku.

                                   

Módne trendy nám každý rok ovplyvňujú finálne outfity. Ak sa nimi však nebudeme riadiť na 100 %, nič sa nedeje. Móda v roku 2018 povoľuje takmer všetko. My sme pre vás v Náramkárni pripravili kúsky, ktoré mali v minulom roku úspech, ale tiež nové modely náramkov a náhrdelníkov, ktoré podľahli módnym trendom.  Tak si pozrite našu novú letnú kampaň, kde okrem vyššie uvedených tipov nájdete aj pásiky, kotvičky, mušličky i farby mora.  Prajeme krásne leto!

Vaša Náramkáreň, Etsy

Facebook